Ochroniarze klubu pobili Ukraińca

pol gda pobicie ukrainca

GDAŃSK. Dwóch ochroniarzy jednego z klubów na Śródmieściu, 27 i 26-letni mężczyźni najpierw wyprosili jednego z klientów, a następnie pobili go przed lokalem. Dzisiaj usłyszą zarzuty pobicia, za które grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W listopadzie br. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku otrzymał zgłoszenie o tym, że przed jednym z lokali przy ul. Długi Targ został pobity obywatel Ukrainy. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci z referatu interwencyjnego i zaczęli rozpytywać świadków zdarzenia.

Gdy pokrzywdzony poczuł się lepiej, złożył w komisariacie zawiadomienie i wniosek o ściganie sprawców. Policjanci wszczęli dochodzenie, przesłuchali świadków, zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pokrzywdzony został najpierw wyproszony z lokalu, a na zewnątrz doszło do sprzeczki między nim, a dwoma ochroniarzami, którzy następnie go pobili.

Wczoraj rano kryminalni z komisariatu zatrzymali jednego z ochroniarzy, a drugi sam dzisiaj rano przyszedł do komisariatu. Obaj podejrzani dzisiaj usłyszą zarzuty pobicia, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *