Awanturnik z nożem w Ośrodku Pomocy Społecznej

KASZUBY/Wejherowo. 54-letni mężczyzna wszedł do Ośrodka Pomocy Społecznej i groził pracownicy nożem. Policyjny patrol szybko zatrzymał awanturnika. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W miniony piątek policjanci otrzymali zgłoszenie z informacją, że pijany mężczyzna groził pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej nożem. Dyżurny natychmiast na miejsce skierował policyjny patrol. Mundurowi gdy dotarli na miejsce zatrzymali agresywnego 54-latka. Z zebranego przez funkcjonariuszy materiału wynika, że sprawca przyszedł pod wpływem alkoholu do ośrodka i od pracownicy placówki żądał wydania druku potwierdzającego możliwość otrzymania dofinansowania. W momencie gdy usłyszał, że ma przyjść w innym terminie – gdy będzie trzeźwy, zaczął się awanturować, po czym wyszedł z budynku. Po chwili wrócił, dalej był agresywny i wtedy wyjął nóż i zaczął nim grozić pracownicy ośrodka.

Funkcjonariusze przeprowadzili badanie alkotestem wobec zatrzymanego mężczyzny, które wykazało, że w organizmie miał 3 promile. 54-latek noc spędził w policyjnym areszcie, gdy już wytrzeźwiał został przesłuchany przez policjantów i usłyszał zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *