Przy wejściu na plażę groził nożem przechodniom

KASZUBY. We Władysławowie zatrzymano 52-latka, który groził nożem przechodniom na ulicy. Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za groźby karalne pozbawienia życia grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wieczorem, oficer dyżurny odebrał telefon z informacją, że we Władysławowie przy wejściu na plażę ma znajdować się mężczyzna, który grozi nożem przechodniom.

Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci z Ogniwa Patrolowo– Interwencyjnego Komisariatu Policji we Władysławowie. Tam mundurowi zastali osoby zgłaszające i wśród przechodniów zatrzymali agresywnego 52-latka. Stróże prawa sprawdzili trzeźwość mężczyzny i wtedy okazało się, że był on nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas przeszukania pobliskiego terenu niedaleko jednego z budynków, funkcjonariusze znaleźli ukryty nóż, którym agresywny mężczyzna miał grozić napotkanym ludziom na ulicy. Mundurowi ustalili osoby pokrzywdzone i ich przesłuchali.

Zatrzymany 52-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za groźby karalne grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *