Alarm żony: mąż wyszedł z domu – z zamiarem samobójczym

pol-puck-poszukiwania-samobojcy

KASZUBY. Żona zaalarmował policję, że zaginął 43-letni mąż, odgrażał się – chciał popełnić samobójstwo. Wszczęto akcję poszukiwawczą. W kompleksie leśnym odnaleziono desperata. Mężczyzna był skrajnie wyziębiony. Udzielono mu pomocy lekarskiej.

W niedzielę popołudniu do puckiej komendy zgłosiła się kobieta, który twierdziła, że obawia się o życie swego męża , 43-letniego mieszkańca gminy Puck. Funkcjonariusze w rozmowie z kobietą ustalili, że jej mąż wyszedł rano z mieszkania z zamiarem popełnienia samobójstwa.

Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia podjęli akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze wspólnie z funkcjonariuszami straży pożarnej oraz przewodnikiem psa tropiącego przeszukali rejon miejscowości z której pochodził zaginiony mężczyzna, rozpytali okolicznych mieszkańców, sprawdzili drogi i teren w pobliżu dróg.

Po dwóch godzinach poszukiwań strażacy znaleźli poszukiwanego mężczyznę w rejonie terenów leśnych. 43- latek był skrajnie wycieńczony i wyziębiony. Natychmiast mężczyźnie udzielono pomocy lekarskiej a następnie przetransportowano go do szpitala. W poszukiwaniach brało łącznie udział kilkadziesiąt osób m.in. policjanci wraz z przewodnikiem psa tropiącego, 6 zespołów straży pożarnej.

Dzięki natychmiastowym działaniom służb ocalono życie 43-latka, któremu groziło niebezpieczeństwo wychłodzenia organizmu ze względu na panujące niedogodne warunki pogodowe, niska temperatura i silny wiatr, które panowały podczas akcji poszukiwawczej. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *