Akademia Oki – nowa platforma internetowa

Print

BIZNES. Oki Europe prezentuje nową interaktywną platformę online – Akademię Oki. Akademia Oki online oferuje wiele przydatnych informacji o produktach, a także szkolenia i certyfikacje dla partnerów handlowych w całym regionie EMEA.

29 kwietnia 2015 – Oki Europe Ltd uruchomiła Akademię Oki – nową platformę internetową dla partnerów handlowych. Daje ona bezpośredni dostęp do centrum wiedzy, bogatego w informacje na temat m.in. sprzedaży, produktów i technologii Oki. Umożliwi też odbycie szeregu certyfikowanych szkoleń, dostępnych w bezpiecznej i przyjaznej użytkownikowi, interaktywnej formie.

Interaktywna i wielojęzyczna platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczyć wsparcie, informacje oraz niezbędną pomoc szerokiej sieci partnerów Oki. Dzięki poszerzeniu swojej wiedzy będą oni mogli w jeszcze bardziej profesjonalny sposób obsługiwać swoich klientów i służyć im radą, co w rezultacie przełoży się na wzrost sprzedaży i rozwój ich biznesu.
– Silna i skonsolidowana sieć partnerów handlowych w regionie EMEA jest dla nas bardzo ważna – mówi Tetsuya Kuri, wiceprezes ds. marketingu OKI w regionie EMEA. – Nasza nowa Akademia Oki dostosowana została do wszystkich poziomów zaawansowania, doświadczenia i obszarów zainteresowania. Z pewnością będzie to pomocne narzędzie dla naszych partnerów, którzy dzięki tej platformie odpowiedzą na wszelkie oczekiwania swoich klientów, oferując im szeroki zakres produktów i rozwiązań firmy Oki – dodaje Kuri.

Dzięki dostępowi do nieustannie rozbudowywanych interaktywnych szkoleń, zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać i uczestniczyć w różnorodnych modułach szkoleniowych – zawsze wtedy kiedy mają na to czas i ochotę. Akademia Oki dostępna jest w wersji na komputer, tablet oraz smartfon. Aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android lub IOS umożliwia bezpośredni dostęp do Akademii i może być używana w każdej chwili.

Za każdym razem, gdy użytkownik ukończy kurs, przyznawane mu są punkty, które będą mogły być wymieniane na atrakcyjne nagrody w Klubie Oki. Partner handlowy, który ukończy szkolenie otrzyma do pobrania certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności. Będzie mógł też pochwalić się znakiem „Oki Academy Trained” na swojej stronie internetowej i profilach w social mediach.

Po pomyślnym ukończeniu internetowego kursu szkoleniowego w aplikacji Akademia Oki użytkownikowi automatycznie udostępnione zostaną dodatkowe materiały, m.in. seria instruktażowych filmów sprzedażowych. Te krótkie materiały wideo zostały specjalnie opracowane jako wsparcie dla partnerów handlowych w trakcie spotkań i prezentacji. Są one świetnym narzędziem do szybkiego podzielenia się informacjami ze współpracownikami lub klientami, np. poprzez email. Za każdym razem, gdy pojawiają się nowe szkolenia, uaktualnienia aplikacji dostępne będą w App store oraz Google Play.
– Akademia Oki to naprawdę przyjazne użytkownikowi centrum wiedzy na temat sprzedaży, produktów, technologii i rozwiązań szkoleniowych. Dzięki niej partnerzy handlowi mają okazję, by poszerzyć swoje kompetencje sprzedażowe oraz wiedzę na temat produktów Oki. Jesteśmy przekonani, że to narzędzie pomoże im zwiększyć sprzedaż i wygenerować lepsze zyski – dodaje Kuri.

OKI_Academy_

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/OKI.Polska

O OKI Europe

OKI Europe Ltd jest działem Oki Data Corporation, globalnej firmy zajmującej się działalnością typu business-to-business, która koncentruje się na tworzeniu profesjonalnych drukujących produktów, aplikacji i usług komunikacyjnych typu in-house, mających zwiększać wydajność dzisiejszych i przyszłych przedsięwzięć.

Jest to firma o ugruntowanej pozycji jednej z wiodących marek rozwiązań w obszarze druku, zarówno pod względem wartości, jak i sprzedanych produktów. Przez ponad 60 lat OKI Europe dostarcza zaawansowane rozwiązania druku na całym świecie, wprowadzając przełomowe technologie, które wspierają potrzeby zarówno dużych jak i małych firm. Nasz pionierski rozwój technologii druku cyfrowego LED umieścił OKI w rynkowej czołówce firm dostarczających przyjazne środowisku, ekologiczne, urządzenia drukujące w wysokiej rozdzielczości.

Oprócz szerokiego portfolio wielokrotnie nagradzanych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, OKI oferuje szereg usług, które pomagają zoptymalizować drukowanie i obieg dokumentów. To, wraz z zintegrowanym pakietem technologii i narzędzi programowych, może pomóc firmom przejąć kontrolę nad kosztami druku i prowadzeniem dokumentacji w bezpiecznym środowisku, niezależnie czy praca biura bazuje na mobilności czy rozwiązaniach w chmurze.

Obecnie OKI Europe zatrudnia około 1100 osób w 21 lokalizacjach (biura handlowe i zakłady produkcyjne) i jest reprezentowany w 60 krajach w całym regionie EMEA.

Oki Data Corporation jest częścią Oki Electric Industry Co. Ltd. z siedzibą w Tokyo, który jako pierwszy japoński producent telekomunikacyjny został założony w 1881 r.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *