900 działek dilerskich na posesji

SŁUPSK. Ponad 300 gramów marihuany znaleziono na jednej z posesji w gminie Kobylnica. Z narkotyków można wyprodukować nawet 900 działek dilerskich. Zatrzymano 32-letniego mieszkańca tej gminy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku w piątek realizowali kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. Śledczy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Kobylnica mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania posesji należącej do 32-letniego mężczyzny, w jednym z pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli znaczne ilości suszu roślinnego. Późniejsze badania potwierdziły, że jest to ponad 300 gramów marihuany. Z tych narkotyków przestępcy mogli wyprodukować nawet 900 działek dilerskich.

Zatrzymany 32-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności . (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *