Samobójca w garażu – zatruwał się spalinami z silnika

KOCIEWIE. W Starogardzie Gd. wczoraj po południu 46-letni mężczyzna zamknął się w garażu, uruchomił silnik w samochodzie, chciał się otruć gazami spalinowymi.

Wczoraj kilka minut po godz. 17 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał informację o próbie samobójczej. Jak wynikało ze zgłoszenia 46-letni mężczyzna zamknął się w garażu i uruchomił silnik w samochodzie.

Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował na miejsce znajdujący się w pobliżu patrol. Gdy policjanci dotarli na miejsce interwencji drzwi garażu były zamknięte. Wewnątrz słychać było odgłosy pracującego silnika, a przebywający wewnątrz mężczyzna nie reagował na próby kontaktu.

Aby nie dopuścić do tragedii policjanci podjęli decyzję o siłowym pokonaniu zabezpieczenia garażu. Po otworzeniu drzwi, wewnątrz panowało silne stężenie spalin. Policjanci natychmiast przewietrzyli wnętrze i sprawdzili funkcje życiowe mężczyzny siedzącego w samochodzie. 46-latek był przytomny i oddychał. Mundurowi wypchnęli auto na zewnątrz, a po skutecznej akcji ratowniczej mieszkaniec powiatu starogardzkiego został przewieziony do szpitala, gdzie otoczono go specjalistyczną opieką. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *