Zwłoki znalezione w lesie

zdjęcia po rekonstrukcji

SZTUM. NIEZIDENTYFIKOWANE ZWŁOKI. Sztumska policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok, które znaleziono w Białej Górze. Ciało mężczyzny ujawniono w lesie na początku grudnia 2013 r. Jeśli ktoś rozpozna osobę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z policją w Sztumie.

Policjanci sztumskiej komendy pod nadzorem Prokuratury w Kwidzynie prowadzą sprawę odnalezionych zwłok n/n mężczyzny. Zostały one znalezione w lesie w Białej Górze. Na podstawie czaszki metoda komputerową wykonano rekonstrukcję wyglądu twarzy mężczyzny.

Z przeprowadzonych badań wynika, że są to zwłoki mężczyzny w wieku 35-45 lat, o wzroście 170 cm. Mężczyzna miał krótkie włosy koloru ciemnego oraz zadbane uzębienie. Jego zgon najprawdopodobniej nastąpił z powodu wychłodzenia organizmu. W chwili odnalezienia ubrany był w czarne bokserki z napisem „atlantic” oraz kalesony.

Osoby, które mogłyby pomóc w identyfikacji mężczyzny ze zdjęcia lub posiadają jakiekolwiek informacje, które przyczynią do rozwiązania tej sprawy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Sztumie z sekretariatem Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo Śledczego pod numerem tel. 0-55-267-34-06 lub najbliższą jednostką Policji – telefon 997 (112).

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *