Żuławskie Smaki – zapowiada się bardzo apetycznie

Osowa_jarmark

POMORZE. Żuławskie Smaki w Centrum Handlowym Osowa. Pierwszy weekend września w Centrum Handlowym Osowa zapowiada się bardzo apetycznie! Przez dwa dni lokalni producenci z Żuław będą prezentować swoje produkty. Na Klientów czekają m.in. sery, wędzonki, wyroby z dziczyzny oraz przetwory owocowe.

„Żuławskie Smaki” to zrzeszenie lokalnych producentów, którzy w dniach 3-4 września przygotują Jarmark Regionalny w Centrum Handlowym Osowa. W trakcie Jarmarku Klienci CH Osowa będą mogli zakupić najwyższej jakości produkty tworzone według tradycyjnych metod. W ofercie wystawców znajdą się m.in. smakowite sery, wyroby z dziczyzny, swojskie wędzonki i kiełbasy, przetwory warzywne w słoikach – ogórki kiszone, buraczki, kapusta kiszona, przetwory owocowe, miody oraz kajmaki.

Uczestnicy wydarzenia będą także mogli wziąć udział w warsztatach serowarskich prowadzonych przez „Serowar Żuławski” oraz skosztować pysznych ogórków kiszonych przygotowanych przez Gospodarstwo Rolne „Żuławska Zagroda”.

„Już w najbliższy weekend wielbiciele domowych smaków znajdą w Osowej mnóstwo pyszności. Przetwory owocowe i warzywne idealne na zimę, miody, sery oraz wędzonki to tylko niektóre z produktów, które zaprezentują lokalni producenci z Żuław” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Jarmark „Żuławskie Smaki” będzie zlokalizowany w okolicy sklepu Rossmann i będzie czynny w godzinach otwarcia galerii – od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00 – 20.00.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *