Znęcał się na rodzicami

POMORZE. Policjanci z komisariatu w Cedrach Wielkich zatrzymali 37-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami. Wczoraj gdański sąd na wniosek pruszczańskiej policji i prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do komisariatu policji w Cedrach Wielkich zgłosiło się małżeństwo zamieszkujące w gminie Suchy Dąb i powiadomiło o tym, że znęca się nad nimi ich dorosły syn. Z relacji małżonków wynikało, że syn nadużywa alkoholu, wszczyna awantury domowe, bije rodziców i grozi im pozbawieniem życia.

Śledczy pracujący nad sprawą zatrzymali podejrzanego 37-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Do zatrzymania doszło w dniu zgłoszenia przestępstwa o godz. 14.45 w jednym z mieszkań na terenie gminy Suchy Dąb. Mężczyzna był zaskoczony interwencją policjantów, nie stawiał żądnego oporu. Podejrzany był już wcześniej skazany za znęcanie się nad rodzicami.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie podejrzanemu zarzutu znęcania się nad rodziną. Wczoraj mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za przestępstwo znęcania grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *