Nielegalny hazard – trefne automaty

pol gda automaty hazard

GDAŃSK. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wraz z funkcjonariuszami pomorskiej Służby Celnej po raz kolejny przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze skontrolowali 13 salonów gier na terenie Gdańska i zabezpieczyli 16 automatów. Policjanci zapowiadają kolejne kontrole.

Policjanci z wydziału kryminalnego oraz do walki z przestępczością gospodarczą gdańskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami pomorskiej Służby Celnej przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczenie na terenie Gdańska, przestępczości związanej z nielegalnym hazardem w lokalach usługowych. Funkcjonariusze skontrolowali 13 punktów gier, gdzie sprawdzali pochodzenie, legalność oraz zezwolenia na automaty.

W trakcie tych działań funkcjonariusze zabezpieczyli 16 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym przez Służbę Celną postępowaniu. Policjanci zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Właściciele automatów mogą teraz ponieść konsekwencje za złamanie przepisów Kodeksu Karno-Skarbowego, a grozi im za to kara grzywny do 720 stawek dziennych i kara pozbawienia wolności do lat 3. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *