Zjadła, wypiła alohol i się zmyła. Na koncie przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności

sopot- zatrzymana za szalbierstwo

SOPOT. 34-letnia kobieta w jednej z sopockich restauracji nie zapłaciła za zjedzony posiłek i wypity alkohol. Kobieta była poszukiwana do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.

W Sopocie policjanci interweniowali wobec 34-letniej kobiety bez stałego miejsca zameldowania, która w jednej z sopockich restauracji zamówiła krewetki oraz alkohol i nie chciała zapłacić za rachunek w wysokości prawie 70 złotych. Policjanci podczas weryfikowania tożsamości kobiety ustalili, że jest ona poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.

Policjanci  zatrzymali 34-latkę, a dzisiaj w trybie przyspieszonym doprowadzą ją na rozprawę do sądu, przed którym odpowie za szalbierstwo, za które może grozić kara aresztu, grzywna, lub ograniczenie wolności. Później kobieta zostanie przewieziona do aresztu gdzie za wcześniej popełnione przestępstwa spędzi najbliższe dwa lat

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *