Zniszczył około 20 uli z pszczołami

PRUSZCZ GD. Policjanci z komisariatu w Cedrach Wielkich zatrzymali 20-latka podejrzanego o zniszczenie uli z pszczołami w miejscowości Błotnik gmina Cedry Wielkie. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty na sumę 8 tys. zł. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty zniszczenia około 20 uli. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komisariatu w Cedrach Wielkich pracujący nad sprawą zniszczenia około 20 uli z pszczołami w miejscowości Błotnik zatrzymali podejrzanego. Do zatrzymania 20-letniego mieszkańca gminy Cedry Wielkie doszło wczoraj rano w jego mieszkaniu. Mężczyzna był zaskoczony interwencją stróżów prawa, nie stawiał żadnego oporu.

Jak ustalili śledczy zatrzymany 20-latek od października 2014 roku do 16 marca 2015 roku dwukrotnie zniszczył ule w pasiece należącej do jego wujka. Młody mężczyzna zrobił to z powodów osobistych. Właściciel pasieki, 46-letni mieszkaniec gminy Nowy Dwór, oszacował straty na sumę 8 tys. złotych.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie podejrzanemu dwóch zarzutów zniszczenia uli wraz z pszczołami. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *