Zginął na zakręcie, wjechał w drzewo

POMORZE/MIASTKO. Miasteccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze Dretyń – Tursko. W wyniku poniesionych obrażeń zmarł 59 – letni kierujący skodą. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w drzewo.

Wczoraj o godzinie 21.30 dyżurny miasteckiego komisariatu został poinformowany o wypadku na drodze Dretyń – Tursko. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący skodą na zakręcie w prawo najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Rozpędzone auto zjechało na lewo pobocze i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku w wyniku poniesionych obrażeń zmarł 59 – letni kierujący samochodem. Mężczyzna jechał sam.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Policyjny technik zabezpieczył ślady zdarzenia, wykonał szkic i dokumentację fotograficzną. Samochód został odholowane na parking i zabezpieczony do szczegółowych badań. Śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *