Zginął kierowca opla. Wypadek w Rekowie

KASZUBY. W wypadku drogowym na trasie Reda-Puck zginął we wtorek rano 29-letni kierowca opla.
Do wypadku doszło we wtorek, ok. godz. 6 w Rekowie Górnym, na drodze prowadzącej z Redy do Pucka.  Opel tigra prowadzony przez 29-letniego kierowce zderzył się z tirem mercedes. Mimo podjętej natychmiast reanimacji zmarł kierowca opla.
Policja wyjaśnia okoliczności  przyczyny wypadku. Droga była zablokowana.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej W-216 w miejscowości Rekowo Górne. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem 29-letni mieszkaniec Radoszewa na śliskiej nawierzchni jezdni wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka tirem. Wyprzedzał ciąg pojazdów, na łuku drogi, na śliskiej nawierzchni, wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Droga, gdzie doszło do zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin, aż do czasu usunięcia znacznych ilości paliwa, które wyciekły z cysterny uczestniczącej w wypadku. Puccy policjanci zorganizowali objazdy, które trwały, aż do wznowienia ruchu na drodze .

Kierujący tirem, który uczestniczył w wypadku nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy. Policjanci puckiej komendy apelują do kierujących o ostrożność, rozwagę i dostosowanie prędkości do panujących na jezdni warunków.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *