Zespół New Heaven charyatywnie dla Wiktorii

Gdynia koncert mam marzenia Plakat

GDYNIA. Fundacja Mam Marzenie nie traci nadziei i nieustannie poszukuje ludzi o wielkich sercach, którzy wesprą spełnianie marzeń. Fundacja zaprasza do Gdyni na koncert charytatywny dla 6-letniej Wiktorii.

W sobotę, 12 marca 2016 r., w Gdyni zespół New Heaven, zagra koncert charytatywny dla 6-letniej Wiktorii, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka środków na rzecz spełnienia pragnienia małej marzycielki.

Wiktoria, 6-letnia podopieczna fundacji, niebawem pójdzie na dłuższy czas do szpitala. Wolontariusze trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie robią wszystko, aby dziewczynka dostała wymarzony tablet z doczepianą klawiaturą. Sprzęt ten ma umilić Wiktorii dni spędzone w szpitalu. W celu zebrania środków na realizację marzenia dziewczynki, wolontariusze zorganizowali wyjątkowy koncert zespołu New Heaven, który gra muzykę chrześcijańską.

Wydarzenie odbędzie się 12 marca o godz. 17.00 w budynku Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Krasickiego 32 w Gdyni. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Uzbieranie środków potrzebnych na realizację marzeń czasem trwa bardzo długo. Jednak wolontariusze Fundacji Mam Marzenie nigdy nie tracą nadziei i nieustannie poszukują ludzi o wielkich sercach, którzy wesprą spełnianie marzeń poprzez dokonanie wpłaty na konto fundacji lub rzeczowo – fundując prezenty dla marzycieli, ale także organizując charytatywne koncerty. Pomysłów im nie brakuje, tym bardziej, że wśród podopiecznych fundacji są dzieci, które czekają na spełnienie swoich marzeń nawet kilka lat. Na przykład Marta marzy o wycieczce do Grecji szlakiem mitologii greckiej. Na upragniony wyjazd czeka już cztery lata – Część środków mamy zebrane, ale wciąż brakuje. Marta to bardzo mądra dziewczyna, która pasjonuje się historią. Ze względu na chorobę, z którą walczy, nie może podróżować samolotem, więc w grę wchodzi tylko wycieczka objazdowa – mówi Joanna Wiśniewska, koordynator oddziału Trójmiasto Fundacji Mam Marzenie.

Fundacja Mam Marzenie istnieje już ponad 12 lat. Jej działalność w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Obecnie liczba spełnionych marzeń przekracza 6 400! Jednak wiele marzeń nadal czeka na spełnienie. Na stronie internetowej www.mammarzenie.org, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *