19-letnia Adriana, bawiła się w sopockiej dyskotece i zniknęła…

Adianna F. Fot. mat_policja

SOPOT. W nocy zaginęła 19-letnia dziewczyna – Adriana F.  Była na dyskotece w Sopocie ze znajomym. Tam była widziana ostatni raz w nocy z soboty na niedzielę. Gdy nie wróciła do domu, rodzina zaalarmował policję. W niedzielę trwała akcja poszukiwania Adriany.

AKTUALIZACJA (17.55):

Jak podaje policja, zaginiona dziewczyna odnalazła się w Gdyni. Wróciła do domu. Nie podano jakie były powody zniknięcia dziewczyny.

Jak podało Radio Gdańsk, dziewczyna bawiła się ze znajomymi w jednej z dyskotek przy Monciaku. O godz. 1:30 zarejestrował ją monitoring, gdy siedziała na ławce przed klubem Mahiki. W klubie zostawila swoje rzeczy. Wyszła i ślad po niej zaginął. Z monitoringu nie można było ustalić w jakim kierunku poszła.

– Absolutnie nic nie wskazywało na to, żeby Adrianna miała uciec, nigdy nie postępowała w ten sposób – powiedziała reporterowi „Dziennika Bałtyckiego” zrozpaczona siostra poszukiwanej. – W ostatnich dniach nie przejawiała żadnych widocznych zmian w zachowaniu. Nie imprezowała w Sopocie zbyt często. Od dwóch miesięcy pracowała jako promotorka przed klubem, pod którym ostatnio ją widziano. 

Wszczęto akcję poszukiwawczą – w okolicy, w mieście a także na całym Pomorzu. Nie wiadomi dlaczego dziewczyna zniknęła – została porwana, zaszyła się gdzieś czy doszo do tragedii….

Dane zaginionej (publikacja danych i wizerunku – za zgodą Policji)

Adrianna F. ma 166 cm wzrostu, niebieskie oczy i długie, proste brązowe włosy. Kobieta w chwili zginięcia ubrana była w jasno-niebieskie dżinsy z dziurami na obu kolanach, czarne botki na płaskim obcasie oraz ciemnoszarą koszulkę na ramiączkach.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Telefon alarmowy 997.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *