Zaatakowali bezdomnych i ich okradli

GDYNIA. Policjanci z gdyńskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z komisariatu w Śródmieściu ustalili i zatrzymali trzech sprawców rozboju, do którego doszło w nocy 18/19 października br. przy ul. Jana z Kolna. Sprawcy w wieku 17 i 18 lat zaatakowali dwóch bezdomnych mężczyzn, pobili ich i skradli pieniądze oraz złotą biżuterię. Młodociani przestępcy spędzą w areszcie tymczasowym najbliższe 3 miesiące, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 18 na 19 października br. w opuszczonym budynku przy ul. Jana z Kolna dwaj bezdomni mężczyźni zostali brutalnie zaatakowani przez nieznanych młodych sprawców. Napastnicy byli bardzo agresywni, brutalnie pobili poszkodowanych oraz ukradli im pieniądze oraz złotą obrączkę. Pobici mężczyźni trafili do szpitala, a nad sprawą ustalenia sprawców przestępstwa pracowali kryminalni z gdyńskiej komendy i policjanci ze Śródmieścia.

Na początku bieżącego tygodnia funkcjonariusze ustalili, że rozboju dokonali trzej mieszkańcy Gdyni w wieku 17 i 18 lat. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu jednego z podejrzanych skradzioną złotą obrączkę. Śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty dotyczące przestępstwa, sąd tymczasowo aresztował sprawców na 3 miesiące. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *