Z Mają w ogrodzie

Maja Popielarska

GDAŃSK. „12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie”.

10 stycznia w gdańskim salonie Empik w Galerii Bałtyckiej, odbędzie się spotkanie z Mają Popielarską. Znana ogrodniczka spotka się z publicznością, aby opowiedzieć o swojej książce „12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie”.

Wydarzenie rozpocznie się 10 stycznia, w sobotę, o godz. 16.00.

„12 miesięcy z Mają Popielarską. Kalendarium prac w ogrodzie i na tarasie” to poradnik dla wszystkich fanów uprawy ogrodów i ogródków tarasowych. Znajdziemy w nim konkretne wskazówki dotyczące wykorzystywania narzędzi ogrodniczych, czasu wysiewów i nasadzania. Ponad to dowiemy się jak najlepiej zabezpieczyć rośliny na zimę, oraz jak pielęgnować ją w poszczególnych miesiącach roku.

Maja Popielarska to polska dziennikarka. Jej postać znana jest szerszej publiczności z kanału telewizyjnego TVN Meteo, gdzie prowadzi prognozy pogody. Jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ze specjalizacją architektura krajobrazu. Prowadząca takie programy telewizyjne jak: „Maja w ogrodzie”, „Grunt to zdrowie”. Jej książki „Pokochać ogród”, „W królestwie roślin ogrodowych”, „Balkon i taras – zielona oaza”, „Maja w ogrodzie wiosna – lato”, „Maja w ogrodzie jesień – zima” to cieszące się dużą popularnością poradniki, z których korzystają nie tylko amatorzy ogrodnictwa.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *