Wybijał pięścią szyby w zaparkownych saamochodach

W Główczycach zatrzymano 44-latka, który odpowie za zniszczenie 6 samochodów na parkingu przy plaży w Czołpinie.  Idąc wybijał pięścią kolejne szyby samochodowe i wyłamywał lusterka. Oprócz naprawienia szkody, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W niedzielę o godzinie 17.00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w Czołpinie na parkingu w pobliżu plaży niszczy zaparkowane samochody. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, jednak po przybyciu nikogo już nie zastali. W trakcie oględzin parkingu okazało się, że  w sześciu zaparkowanych tam pojazdach są wyłamane lusterka boczne i stłuczone przednie szyby.

Policjanci zajmując się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia dotarli do pokrzywdzonych, którzy wycenili łączne straty na kwotę 6 tys. zł. Bardzo szybkie działania śledczych doprowadziły do wstępnych ustaleń sprawcy zniszczenia mienia. Okazało się, że jest nim 44-letni mieszkaniec pobliskiej  miejscowości. Został zatrzymany w miejscu zamieszkania- był nietrzeźwy.

44-latek trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Oprócz naprawienia szkody, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *