Ujęci kilkunaście minut po napadzie

SOPOT. W ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia, zatrzymano dwie osoby – podejrzane o pobicie 39-letniego mężczyzny. Pokrzywdzony został odwieziony do szpitala. 53- letnia kobieta oraz jej 33- letni znajomy usłyszeli zarzut pobicia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę około godziny 20.15 na ul. 3 Maja. Jak ustalili wyjaśniający sprawę policjanci, 39-letni mężczyzna został zaczepiony przez nieznanego mu mężczyznę oraz towarzyszącą mu kobietę, a następnie przed jednym ze sklepów został przez nich pobity. Będący na miejscu świadkowie zaalarmowali o zdarzeniu oficera dyżurnego, który natychmiast skierował tam patrol interwencyjny. Sprawcy uciekli, kiedy zorientowali się, że na miejsce jadą już policjanci.

Funkcjonariusze, m. in. dzięki dokładnym rysopisom sprawców, potrzebowali zaledwie kilkunastu minut, aby zatrzymać dwoje napastników. Do zatrzymania 53-letniej kobiety oraz jej 33- letniego znajomego doszło przy ul. Dębowej. Zatrzymani byli pijani.

Wczoraj policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego przedstawili zatrzymanej kobiecie i mężczyźnie zarzut pobicia. Za to przestępstwo mieszkańcom Sopotu może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *