Ugodzony nożem zmarł. Kobieta podejrzana o zabójstwo

CZŁUCHÓW POLICJANCI ZATRZYMALI KOBIETĘ PODEJRZANA -O ZABÓJSTWO

GDAŃSK_ CZŁUCHÓW. Zatrzymano 42-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo 49-letniego mieszkańca Czarnego. Była w mieszkaniu, gdzie znaleziono na podłodze nieprzytomnego mężczyznę.

W ubiegły wtorek (9 grudnia) ok. godz. 1.00 w nocy policjanci z Człuchowa zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem w Czarnem. Natychmiast podjęli interwencję. Pod wskazanym adresem zastali nieprzytomnego mężczyznę, leżącego na podłodze, u którego stwierdzili brak czynności życiowych. Mundurowi podjęli reanimację, którą chwilę później kontynuowali wezwani na miejsce ratownicy z pogotowia. Niestety, mężczyzny zmarł.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 2 osoby przebywające w mieszkaniu, 42-letnią mieszkankę Czarnego oraz 34-letniego mieszkańca województwa lubuskiego. Policjanci zabezpieczyli miejsce przestępstwa oraz nóż, którym prawdopodobnie dokonano zabójstwa. Zatrzymanych przewieziono do człuchowskiej komendy, gdzie po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Po przesłuchaniu policjanci przedstawili kobiecie zarzut zabójstwa. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *