Śmierć na drodze. Wtargnął wprost pod koła ciężarowki

Pruszcz wypadek (2) ok

PRUSZCZ GD. W wypadku zginął  mężczyzna. Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze s6 w Juszkowie gmina Pruszcz Gd. Droga w kierunku Łodzi była całkowicie zamknięta do godz. 1. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drogę wtargnął mężczyzna wprost pod koła ciężarowej scanii jadącej w kierunku Łodzi.

Wczoraj (13 października br.) o godz. 20.15 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że w Juszkowie na drodze ekspresowej s6 doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodu wraz z wydrukiem z tachografu cyfrowego. Lekarz pracujący na miejscu wypadku stwierdził zgon nieustalonego dotąd mężczyzny. Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej dokonali oględzin miejsca wypadku oraz oględzin zwłok, które przewieziono do prosektorium w celu wykonania sekcji zwłok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drogę o dwóch pasach ruchu wtargnął nagle mężczyzna wprost pod koła ciężarowej scanii jadącej w kierunku Łodzi. Pieszy poniósł śmierć na miejscu. 47-kierowca ciężarówki był trzeźwy, podróżował sam. Pracujący na miejscu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny kierowcy ciężarówki z powodu braku aktualnych badan technicznych. Ruch na drodze został wznowiony o godz. 1.

Policjanci ustalają okoliczności zaistniałego wypadku oraz zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Ponadto apelujemy do osób, których informacje mogłyby przyczynić się do ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *