Tusk zdradza Polaków. Czuję się oszukany – powiedział Gowin

Eurodeputowany Marek Migalski

Eurodeputowany Marek Migalski

Kandydat Polski Razem do PE Marek Migalski zarzucił premierowi Donaldowi Tuskowi, że „zdradził ideały wolnego rynku i swoich wyborców”, bo nie realizuje obietnicy obniżenia podatków. Jarosław Gowin twierdzi zaś, że „czuje się oszukany przez premiera”. Podobnie uważa kandydat do Europarlamentu z Pomorza Wojciech Szramowski (startujący na liście z numerem 5) opowiadający się za obniżeniem podatków i lepszym wykorzystaniem środków unijnych na nowoczesne technologie, innowacje pozwalające na rozwój przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy.

Lider Polski Razem Jarosław powiedział, że Donald Tusk składał obietnicę obniżania podatków zarówno jako polityk opozycji, ale też po objęciu władzy. Przytoczył w tym kontekście słowa wypowiedziane przez Tuska w expose, w listopadzie 2007 r.: „Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych”.

– Oszukani maja prawo czuć się Polacy dlatego, że premier nie zrealizował swoich publicznych obietnic. Jeżeli nasza gospodarka ma się rozwijać, jeżeli setki tysięcy młodych Polaków mają uniknąć emigracji, to obniżenie podatków jest absolutnie niezbędne – powiedział Jarosław Gowin.

Natomiast kandydujący do PE eurodeputowany Marek Migalski zarzucił Donaldowi Tuskowi, że jest „zdrajcą, ponieważ zdradził ideały wolnego rynku” oraz „swoich wyborców, którzy w 2011 i w 2007 r. uwierzyli, że jest zwolennikiem wolnego rynku”.

Jarosław Gowin -lider Polski Razem

Jarosław Gowin -lider Polski Razem

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *