„Trzask” w drzewo i w potrzasku uciekli do lasu

POWIŚLE. Po pościgu złapano kierowcę audi i jego pasażera, którzy nie zatrzymali się do kontroli i uciekali. Po przejechaniu kilku kilometrów kierujący autem stracił nad nim panowanie i uderzył w drzewo. Siedzący w aucie mężczyźni zaczęli uciekać do pobliskiego las, gdzie po chwili zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Okazało się, że auto, którym jechali mężczyźni kilka godzin wcześniej zostało skradzione na terenie powiatu puckiego.

W środę policjanci sztumskiej komendy postanowili zatrzymać do kontroli jadące przed nimi audi i dali kierującemu znak do zatrzymania za pomocą sygnałów błyskowych i dźwiękowych. Kierowca samochodu zlekceważył dawane znaki, przyspieszył i zaczął uciekać policjantom.

Po przejechaniu kilku kilometrów 32-latek stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie razem z pasażerem wyskoczyli z auta i zaczęli uciekać do pobliskiego lasu. Po krótkim pościgu mężczyźni zostali obezwładnieni przez policjantów i doprowadzeni do radiowozu. Okazało się, że auto kilka godzin wcześniej zostało skradzione na terenie powiatu puckiego.

32-latek i jego 33-letni kolega zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzut kradzieży auta o wartości 40 tys. zł. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *