Na widok radiowozu gwałtownie przyspieszyła kroku

SŁUPSK. Zatrzymano 34 letnią słupszczankę podejrzaną o posiadanie narkotyków. Kobieta miała przy sobie woreczek foliowy z zawartością amfetaminy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze Słupska w trakcie patrolu zauważyli kobietę, która na widok radiowozu skręciła w boczną uliczkę i gwałtownie przyspieszyła kroku. Kiedy mundurowi podjęli interwencję okazało się, że legitymowaną jest 34-letnia mieszkanka pobliskiego osiedla. W trakcie rozmowy z nią, mundurowi zwrócili uwagę na jej zachowanie – była zdenerwowana i nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego uciekała przed radiowozem. Po chwili okazało się co było tego faktycznym powodem. W jednej z kieszeni swojego ubrania miała ukryty woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Późniejsze badania testerem narkotykowym potwierdziły, że jest tam ponad jeden gram amfetaminy. Policjanci zatrzymali 34-latkę.

Wczoraj kobieta została przesłuchana i usłyszała zarzuty posiadania narkotyków. Za ten czyn jest który jest przestępstwem, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *