Timberlake chce 12 samochodów! Kierowcy z perfekcyjnym angielskim

timber sm plakb_large

GDAŃSK. 12 samochodów muszą przygotować organizatorzy koncertu Justina Timberlake`a dla amerykańskiego artysty. Piosenkarz, członkowie jego zespołu oraz management podróżować będą między innymi Mercedesami klasy E i S.
Oczekiwania Justina Timberlake`a są bardzo duże. Organizatorzy koncertu do tej pory nie musieli zapewniać żadnemu artyście tak wielu samochodów.

Piosenkarz będzie podróżować Mercedesami klasy E i S. Poza tym, zażyczył sobie dwa 50-osobowe autokary, którymi będą przemieszczać się jego najbliżsi współpracownicy. W skład floty będzie także wchodzić jeden Mercedes Vito, dwa Volkswageny Caravelle oraz pięć busów – dwa 20-osobowe i trzy 9-osobowe.

– Organizowaliśmy wiele koncertów, ale wymagania Justina Timberlake`a są rekordowe. W przypadku występów Jennifer Lopez czy zespołu Bon Jovi tych samochodów było przynajmniej o połowę mniej – wyjaśnił Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake’a.
Znacznie mniejsze wymagania miały także inne gwiazdy, które zaprosiła do Polski agencja Prestige MJM. Dla porównania Rod Stewart przy okazji koncertu w Rybniku zażyczył sobie dwa Mercedesy S Class. Warto jednak podkreślić, że musiały być one czarne i żaden z nich nie mógł być starszy niż dwa lata. Trzech limuzyn chciał natomiast Placido Domingo, który wystąpił w tym roku w Poznaniu. Organizator musiał wtedy przygotować czarnego Range Rovera Sport i dwa Jaguary XF Sedan.
Wszystkie samochody muszą być do dyspozycji artysty od momentu kiedy on i jego współpracownicy wylądują w Polsce. Każdy z kierowców musi mieć natomiast odpowiednie doświadczenie i mówić perfekcyjnie w języku angielskim.
Artysta zdradził już także, że w Polsce spędzi więcej niż jedną noc.

– Znamy już dokładnie plan pobytu Justina Timberlake`a. Wszystko zostało zaplanowane z dużą starannością. O szczegółach mówić nie możemy, ale na pewno piosenkarz spędzi w Gdańsku więcej niż kilka godzin – powiedział Janusz Stefański z Prestige MJM.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *