Szwed zaatakował w szpitalu metalowym kluczem oraz nożem

KASZUBY. Zatrzymano 42-letniego mężczyznę, który w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie zaatakował dwie osoby. Sprawca jest obywatelem Szwecji.

Dyżurny kościerskiej komendy 3.04.2017 r.) ok. godz. 17.40 został powiadomiony o tym, że w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie doszło do awantury pomiędzy mężczyznami. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 42-letniego obywatela Szwecji, który jak się okazało przyszedł do szpitala i zaatakował metalowym kluczem do kół 38-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, a następnie zaatakował nożem 62-latka z Kościerzyny. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,00. Dodatkowo pobrano krew do badań, by sprawdzić, czy 42-latek nie był pod wpływem innego środka odurzającego. Sprawca tego czynu trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przesłuchali świadków tego zdarzenia, zabezpieczono przedmioty, którymi zaatakował mężczyzna. W niedługim czasie zgromadzony materiał dowodowy pozwoli na przedstawienie podejrzanemu zarzutu. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *