Szkolny rozbójnik z nożem w ręku

CZŁUCHÓW - ARESZT ZA ROZBÓJ DLA 17-LATKA. jpgCZŁUCHÓW. 17-letni uczeń straszył nożem swoich kolegów. Funkcjonariusze zatrzymali ucznia, który – jak się okazało – dwukrotnie przy użyciu noża dokonał rozboju na swoich kolegach i zabrał im telefony komórkowe i pieniądze. Sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

W środę 10 września  br. człuchowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że jeden z uczniów w Człuchowie straszy nożem swoich kolegów. Natychmiast na miejsce pojechał patrol oraz policjant zajmujący się sprawami nieletnich. Funkcjonariusze szybko ustalili, że wskazany przez nauczycieli 17-letni mężczyzna nie tylko straszył nożem swoich nieletnich kolegów, ale również dokonał dwóch rozbojów.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci zabezpieczyli również nóż, którym posługiwał się 17-latek. W trakcie szczegółowych ustaleń w komendzie okazało się, że zatrzymany mężczyzna dwa razy groził nożem swoim kolegom i zabrał im telefony komórkowe i pieniądze.

Wobec zatrzymanego mężczyzny Sąd Rejonowy w Człuchowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

17 – latek  za popełnione przestępstwa odpowie jak osoba dorosła. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *