Sylwester w Gdańsku – wynajem apartamentu

Do końca 2018 został trochę ponad tydzień. Jeśli dalej zastanawiasz się jak świętować tę ostatnią noc w roku, mamy dla ciebie wspaniałą propozycję. Dla wszystkich tych, bez konkretnych planów,dobrym pomysłem jest wynajęcie apartamentu w Gdańsku i zabawa do białego rana we własnym towarzystwie lub w jednym z licznych trójmiejskich klubów.

Apartamenty w Gdańsku

Gdańsk jest nastawiony i gotowy na ugoszczenie turystów w najlepszym tego słowa znaczeniu przez cały rok. Dlatego nie jest większym problemem znalezienie kwaterunku, który będzie odpowiadał twoim potrzebom. Jeśli nie chcesz zatrzymać się w hotelowym pokoju, warto zastanowić się nad opcją wynajęcia apartamentu. Jest to o tyle dobra sprawa, że możesz zatrzymać się w takim miejscu samemu lub z większą grupką znajomych co oczywiście znacznie zmniejszy koszty pobytu.

Dodatkowo większość lokali znajduje się w ścisłym centrum, co zredukuje poruszanie się komunikacją miejską do minimum i pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu podczas zwiedzania. Wynajmując apartament, możesz liczyć na prywatność oraz zachowanie niezależności podczas swojego pobytu w nadmorskim mieście Gdańsk.

Oprócz tego, w trakcie swojego pobytu możesz liczyć na obsługę o wysokim standardzie oraz luksusowy wystrój mieszkania, który często przewyższa wiele trójmiejskich hoteli. Apartamenty wyposażone są we wszystkie udogodnienia, które pozwolą ci w pełni wypocząć podczas urlopu, albo krótkiego wypadu.

Ofertę na apartamenty w Gdańsku możesz sprawdzić tutaj https://billberry-apartments.pl/apartamenty-nad-morzem-gdansk

Sylwester

Gdańsk jak co roku organizuje wspaniałe atrakcje, aby uczcić sylwestrową noc. Jeśli jesteś nastawiony na klubową rozrywkę, nie będziesz rozczarowany. Wybór waha się od nocy w rytmach disco lat 80tych i 90tych, sylwestra jak na weselu, po ekskluzywne bale z orkiestrą i szampanem Monet. Wszystko zależy od twojego gustu oraz zasobności portfela. Jeśli wolisz Sylwester pod chmurką, również tutaj się nie rozczarujesz. Jak zwykle tę noc uświetnią koncerty polskich zespołów. W tym roku będą to jak Brathanki, Łąki Łan czy DJ C-Bool. Oprócz tego każdy z koncertów odbędzie się w innej dzielnicy miasta, dlatego da ci to niepowtarzalną możliwość na lepsze zapoznanie się nie tylko ze starówką, ale innymi mniej znanymi, jednak równie pięknymi miejscami. Trzeba tutaj zaznaczyć, ze w tym roku Gdańsk zrezygnował z pokazu fajerwerków ze względu na komfort pupilów. W zamian za to zorganizowany zostanie zachwycający pokaz laserów.

Podsumowanie

Wynajęcie takiego apartamentu w Gdańsku to nie tylko dobra opcja w okresie letnim, ale również, aby uczcić ważne wydarzenie takie jak Sylwester, Walentynki czy urodziny. Nie tylko poznasz Gdańsk od strony turystycznej, oprócz tego będziesz miał możliwość na aktywne włączenie się w nocne życie miasta.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *