Substancja, bardzo podobna do krwi, płynie z rany rzeźby Jezusa

W argentyńskim kościele krwawi statua Jezusa Chrystusa. Tysiące pielgrzymów z całego świata przybywa do małego kościoła w Argentynie, aby zobaczyć posąg krwawiącego Chrystusa. Czerwona substancja, bardzo podobna do krwi, płynie z policzków i czoła rzeźby. Chodzi o wizerunek Jezusa Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy w kościele Yerba Buena w prowincji Tucumán w północno – wschodniej Argentynie.

Miejscowy ksiądz Horhe Ghandour powiedział, że krew płynie z rany, powstałej od cierni korony, po lewej stronie czoła Zbawiciela.

Plamy krwi po raz pierwszy zauważyli w piątek dwaj mężczyźni – miejscowi parafianie. Sprawę zgłosili proboszczowi, a ten wysłał niezwykły płyn do analizy, aby ustalić, czy jest to krew, czy zjawisko wiązać należy z jakąś usterką.

Temat podchwyciły lokalne media. Do kościoła w Yerba Buena  zaczęli licznie przybywać pielgrzymi z całego świata, aby na własne oczy ujrzeć to niezwykłe zjawisko i pomodlić się w pobliżu miejsca cudu.

Ksiądz Horhe Ghandour jest pewien, że jest to niesamowite wydarzenie, a Bóg ma coś do powiedzenia ludziom. Nie komentuje jednak precyzyjnie tego, co dzieje się z rzeźbą Chrystusa.

Na razie wszyscy przyglądają się temu fenomenowi i cudowi, w który można wierzyć lub nie. O podobnym zdarzeniu mówiono przed laty we Włoszech. W kościele w Marsicovetere zapłakać miała statua Ojca Pio, tyle że tamta krew, jak wykazały badania kliniczne, należała do kobiety.

za:http://innemedium.pl/wideo/w-argentynskim-kosciele-krwawi-statua-jezusa-chrystusa

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *