Sting i Jopek razem – na powitanie 2017 roku! Energetyczna gala w telewizji

POMORZE. Szykuje się nie lada gratka dla miłośników muzyki, fanów Stinga. Koncert zorganizowała firma SOS MUSIC  i będzie ona także producentem telewizyjnej gali z udziałem Stinga i Anny Marii Jopek, która ma być wyemitowana w telewizji publicznej na powitanie Nowego 2017 Roku.

W najbliższym czasie Polskę odwiedzi STING. Artysta przyjedzie w związku z premierą i promocją swojego najnowszego albumu „57th&9th”.

8 grudnia Sting wystąpi na specjalnej, świątecznej Gali w Toruniu. Koncert zostanie zarejestrowany i będzie wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej 1 stycznia 2017 – na powitanie Nowego Roku. Podczas tego wyjątkowego wieczoru oprócz Stinga usłyszymy również Annę Marię Jopek, która swoim recitalem rozpocznie i uświetni to magiczne wydarzenie.

Organizatorem i producentem telewizyjnym Gali jest firma SOS MUSIC, współorganizatorami Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Toruń przy współpracy Universal Music Polska. Ekskluzywnym sponsorem TELEWIZYJNEJ GALI z udziałem Stinga i Anny Marii Jopek jest Grupa Energa.

Photo_57th_and__300CMYK1.jpg

Najnowsze wydawnictwo Stinga „57th & 9th” ukazało się 11 listopada. To pierwszy od ponad dekady rockowy album artysty. Nad jego produkcją czuwał Martin Kierszenbaum.

Tytuł płyty pochodzi od nazwy dwóch ulic na Manhattanie, które Sting codziennie pokonywał w drodze do studia nagraniowego w Hell’s Kitchen. Teksty piosenek poruszają wiele wątków, również autobiograficznych („Heading South On The Great North Road”). Pojawiają się tam nawet kwestie dotyczące obecnego kryzysu uchodźców („Inshallah”).

Firma SOS MUSIC była głównym organizatorem Festiwalu ENERGIA WOLNOŚCI 15 sierpnia 2016 r. na błoniach stadionu Energa w Gdańsku. Festiwal pod względem wartości artystycznych i przesłania – popularyzacji dobrej muzyki i promocji wykonawców (zespołów, piosenkarzy) – zyskał dobre recenzje. Grupa Energa, która była głównym sponsorem (wraz z Lotosem) tego przedsięwzięcia uzyskała nominację Kapituły Nagrody „Strażnik Pamięci” jako mecenas kultury.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *