Śmiertelny wypadek w Sopocie. 29-latek wyskoczył z SKM

Wczoraj wieczorem 29-letni mężczyzna podczas podróży kolejką SKM otworzył drzwi i wyskoczył. Poniósł śmierć  na miejscu – na torowisku między stacjami Sopot Wyścigi – Gdańsk Żabianka.

Jak wynika z relacji świadków między stacjami Sopot Wyścigi i Gdańsk Żabianka mężczyzna otworzył drzwi w SKM jadącej w kierunku Sopotu i wyskoczył. Z 29-letnim mężczyzną (mieszkańcem Warszawy) podróżowała kobieta, jak się okazało – była pijana.  Z ustaleń policji wynika, że w tragicznym zdarzeniu bezpośrednio nie brały udział  „osoby trzecie”.

Policja bada okoliczności tego zdarzenia. Sekcja zwłok ma wykazać, czy mężczyzna był trzeźwy i co skłoniło go do tragicznego skoku z pędzącego pociągu.

Na miejscu tego zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sopocie policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej, technik kryminalistyki oraz biegły lekarz z zakresu medycyny sądowej. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *