Śmiertelny wypadek – nissanem w drzewo, zginęła pasażerka

POMORZE. Pod Gniewem, w Gogolewie doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki nissan primera prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Pasażerka nissana w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

We wtorek (2 maja br.) po godz. 17.00 dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Gogolewo. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z Komisariatu Policji w Gniewie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18-letni kierowca nissana primera jadąc od strony miejscowości Gniew na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjeżdżając na prawe pobocze czołowo uderzył w drzewo.
Samochodem podróżowały dwie osoby. Niestety w tym zdarzeniu 44-letnia pasażerka w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Kierowca z urazem klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca nissana był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od samochodu z powodu uszkodzeń powypadkowych.(KWP)

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *