ŚMIERTELNY WYPADEK DROGOWY NA BERLINCE

Fot. KPP Starogard Gd.

POMORZE/BYTONIA. Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj nad ranem na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bytonia. Wskutek czołowego zderzenia volkswagena z motorowerem zginął 37-letni kierowca jednośladu.

Dzisiaj około godziny 6:00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bytonia. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon policjantów z drogówki oraz funkcjonariuszy grupy dochodzeniowo-śledczej z technikiem kryminalistyki.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do zdarzenia doszło, gdy kierujący motorowerem 37-latek jadąc w kierunku Zblewa prawdopodobnie zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku volkswagenem. Obrażenia jakich doznał cyklista okazały się śmiertelne. Wiadomo już, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. Policyjny technik wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.(KPP Starogard Gd.)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *