„Odświeżana” Panorama gdańska bez Siezieniewskiego

GDAŃSK. Dziennikarz telewizyjny Sławomir Siezieniewski kończy swoją przygodę zawodową w Telewizji Gdańskiej. Jednakże nie odchodzi z telewizji publicznej – będzie nadal pracować w TVP, lecz w centrali – w redakcji TVP Info.

Sławomir Siezieniewski był związany z Telewizją Gdańską od 24 lat, był czołowym prezenterem za czasów telewizji pod kierownictwem szefów kojarzonych czy wręcz związanych z SLD, Platformą Obywatelską. Po objęciu sterów w telewizji publicznej przez osoby związane z PiS, mówiło się, że w ramach „odświeżenia” takim osobom jak Siezieniewski kierownictwo podziękuje za współpracę czy pracę.
 – Chociaż od ponad roku nie miałem wpływu na pracę redakcji TVP3 Gdańsk i niewiele dyżurów to sentyment po spędzeniu tam w sumie blisko 24 lat pozostał. Przechodzę teraz do innych zadań w telewizji – napisał na FB Sławomir Siezieniewski.
W redakcji TVP Info red. Siezieniewski jest od lutego br. Jest jednym z gospodarzy wieczornego wydania „Panoramy Info”, prowadzi także serwisy informacyjne. Prowadził w Telewizji Gdańskiej „Panoramę”. Teraz już kończy ten rozdział pracy w telewizji publicznej, znika z ekranu czołowego programu regionalnego na Pomorzu – w „odświeżanej” „Panoramie” (gdańskiej).

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *