Śmierć kobiety na drodze. Wjechała skodą w renault

pol Starogard Gdański - Śmiertelny wypadek drogowy1

STAROGARD GD. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w miejscowości Trzcińsk na drodze wojewódzkiej nr 222. W wyniku zderzenia osobowej skody z renault zginęła 35-letnia kobieta.

W sobotę przed godziną 7:00 dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 222 w miejscowości Trzcińsk. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze z drogówki, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, mieszkanka Rumi, która kierowała osobową skodą jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego zjechała na lewą stronę drogi i uderzyła w jadące w przeciwnym kierunku renault.

Obrażenia jakich doznała 35-letnia kobieta okazały się śmiertelne. Kierowca drugiego uczestniczącego w wypadku auta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia. (KPP Starogard Gd.)

pol Starogard Gdański - Śmiertelny wypadek drogowy

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *