Siekierą na ochroniarza

GDAŃSK. W Nowym Porcie w supermarkecie  zatrzymano 26-letniego mężczyznę podejrzanego o groźby karalne. Sprawca został przyłapany przez ochronę na drobnej kradzieży sklepowej. Po tym jak został ukarany mandatem karnym, po kilkunastu minutach wrócił z siekierą w ręku i zaczął grozić pracownikowi ochrony.

W sobotę rano policjanci z Nowego Portu zostali powiadomieni przez ochronę jednego z supermarketów, o ujęciu kilku osób, które próbowały ukraść kilka drobnych produktów. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i ukarali złodziei mandatami.

Po kilkunastu minutach, jeden z mężczyzn ujętych przez ochronę wrócił do supermarketu z siekierą i zaczął grozić pracownikowi, który przyłapał go na kradzieży. Pracownicy sklepu od razu wezwali Policję. Funkcjonariusze szybko przyjechali i zatrzymali 26-letniego mieszkańca Gdańska. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Alkomat wykazał u niego przeszło 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut dotyczący gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *