Naruszył nietykalność cielesną kobiety i wulgarnie znieważył policjantkę

KRYNICA MORSKA. W jednym z pensjonatów awanturował się pijany mężczyzna. 45-latek zniszczył sprzęt i groził zgłaszającej. Agresywne zachowanie mężczyzny nie ustało w trakcie doprowadzenia do policyjnej jednostki. Nietrzeźwy próbował uderzyć i wulgarnie znieważył funkcjonariuszkę. Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi mężczyzna usłyszał policyjne zarzuty. Za zniszczenie laptopa, groźby karalne i znieważenie policjantki odpowie przed sądem.

W sobotę około godziny 14.00 policjanci interweniowali w jednym z pensjonatów w nadmorskim kurorcie. Według zgłoszenia miał tam awanturować się nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że sprawca zniszczył laptopa zgłaszającej, naruszył jej nietykalność cielesną oraz groził jej i jej bliskim. Jego wulgarne zachowanie nie przeniosło się też na funkcjonariuszy. Mężczyzna znieważył policjantkę i próbował ją popchnąć. Policjanci obezwładnili i zatrzymali agresora.

Badanie alkotestem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

45-latek został doprowadzony do policyjnej celi, gdzie trzeźwiał do następnego dnia. Nazajutrz śledczy przedstawili mu wstępne zarzuty. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *