Rozbój z bronią. Skok po perfumy

pol rozboj koscierzynaKASZUBY/KOŚCIERZYNA. Młody mężczyzna z kradzionym towarem uciekał z centrum handlowego. Ochroniarz chciał go zatrzymać. Napastnik sterroryzował go bronią i uciekł. Policja szybko namierzyła sprawcę.
Chwilę po rozboju policja zatrzymała 27-letniego mężczyznę, mieszkańca Kościerzyny. Miał przy sobie pistolet pneumatyczny na metalowe kulki, którym sterroryzował ochroniarza. Zatrzymany mężczyzna jest podejrzany o rozbój, przedstawiono mu już zarzuty. Został aresztowany. Grozi mu kara 12 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali w piątek mężczyznę podejrzanego o dokonanie w sklepie rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń. W sobotę mężczyzna został doprowadzony przez funkcjonariuszy do sądu, otrzymał sankcje w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztowania.

W piątek (10.07.2015 r.) o godz. 16.30 dyżurny kościerskiej policji został powiadomiony o rozboju, do którego doszło w jednym ze sklepów w Kościerzynie. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wychodząc ze sklepu został ujęty przez pracownika ochrony, bo wynosił ze sklepu skradzione przedmioty. Wywiązała się szarpanina pomiędzy mężczyzną a pracownikiem ochrony. Sprawca wyciągnął przedmiot przypominający broń palną i zaczął grozić, po czym uciekł.

Natychmiast tą sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Praca funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania 27-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego, sprawcy tego zdarzenia. Mężczyzna został doprowadzony do komendy i usłyszał zarzuty.

W sobotę mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za tego typu przestępstwo grozi do 10 lat więzienia. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *