Rozbój w salonie gier

POWIŚLE. Kryminalni z Malborka zatrzymali 31-latka podejrzanego o rozbój, do którego doszło w jednym z salonów gier na terenie miasta. Sprawcy dotkliwie pobili przebywającego w salonie mężczyznę, ukradli mu plecak, w którym były pieniądze i wiertarka. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 33 lat policjanci zatrzymali dwa dni po rozboju. Trzeciego podejrzanego kryminalni zatrzymali wczoraj rano. Sąd zastosował wobec 31-latka areszt na okres 3 miesięcy.

Na początku stycznia br. dyżurny malborskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z salonów gier na terenie Malborka doszło do rozboju. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że grupa mężczyzn zaatakowała przebywającego w lokalu 30-latka. Sprawcy pobili swoją ofiarę powodując u niej poważne obrażenia, a następnie ukradli mu plecak, w którym była wiertarka i pieniądze. Pracujący nad sprawą kryminalni już po dwóch dniach zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 30 i 33 lat podejrzanych o rozbój.

Kryminalni zatrzymali trzeciego mężczyznę podejrzanego o pobicie i rozbój. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy 31-latku narkotyki. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Mieszkaniec Malborka jeszcze wczoraj usłyszał zarzuty pobicia, rozboju oraz posiadania środków odurzających.

Sąd zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny areszt tymczasowy. Za te przestępstwa 31-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *