Znęcał się na matką

sopot-odbycie kary za znęcanie

SOPOT. 47- latek za znęcanie się nad matką otrzymał karę blisko 2 lat pozbawienia wolności. Jednakże nie stawił się do więzienia. Poszedł do mieszkania matki – był agresywny wobec swojej matki, wykrzykiwał wulgaryzmy, uderzał w okno.

Wczoraj po godzinie 19, policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednej z kamienic przy ul. Powstańców Warszawy pod drzwiami zgłaszającej awanturuje się jej pijany syn. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wiedzieli, że mężczyzna, wobec którego będą interweniowali, wielokrotnie był agresywny wobec swojej matki w związku z czym często był przez funkcjonariuszy zatrzymywany.

Policjanci na miejscu zastali 47- letniego sopocianina, który wykrzykiwał wulgaryzmy i uderzał w okno zgłaszającej. Policjanci awanturującego się mężczyznę doprowadzili do radiowozu, tam sprawdzili jego tożsamość. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 47- latek nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary blisko dwóch lat pozbawienia wolności za znęcanie nad rodziną.

Sopocianin został zatrzymany przez policjantów i po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji odwieziony został do aresztu, w którym spędzi najbliższe dwa lata.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *