Rozbój w Aniołkach! Przyłożył ekspedientce nóż do brzucha

pol gda anoiolki rozboj

GDAŃSK. Kryminalni zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o napad w jednym ze sklepów w  dzielnicy Aniołki. Sprawca przyłożył ekspedientce nóż do brzucha, ukradł pieniądze z kasy i uciekł.

W ubiegłą sobotę (16 marca br.) ok. godz. 21.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w dzielnicy Aniołki doszło do napadu. Na miejsce od razu przyjechali policjanci z komisariatu na Suchaninie. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca grożąc ekspedientce nożem, który przyłożył jej do brzucha ukradł z kasy pieniądze, po czym od razu uciekł. Sprawą zajęli się kryminalni z komisariatu. Policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość sprawcy. Okazało się, że za tym napadem stoi mężczyzna karany w przeszłości za przestępstwa podobne, który niedawno opuścił zakład karny. Kryminalni ustalili, gdzie mężczyzna przebywa i po dwóch dniach od zdarzenia zatrzymali 40-letniego podejrzanego.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie mężczyzna usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata więzienia. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *