Rozbita grupa przestępcza – 120 kg dopalaczy

GDAŃSK. Funkcjonariusze z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przechwycili paczkę z 13 kg dopalaczy. To kolejne zabezpieczone w ostatnich dniach niebezpieczne dla życia substancje. Już niemal 120 kg dopalaczy nie trafi na polski rynek.

Funkcjonariusze z gdańskiej komendy wojewódzkiej pracując dalej nad sprawą związaną z zatrzymaniem w ostatnich dniach osób zajmujących obrotem dopalaczami przechwycili kolejną paczkę tych niebezpiecznych dla życia substancji. Dzisiaj kryminalni zabezpieczyli zapakowane w worki dopalacze, które miały trafić do odbiorcy. 13 kg tych niebezpiecznych dla życia substancji nie trafi na polski rynek.

W obecności podejrzanego policjanci przeliczyli także pieniądze, które znaleziono w samochodzie przywódcy rozbitej grupy przestępczej. To blisko 200 tys. zł i 5 tys. euro, które zostały zabezpieczone na poczet przyszłych kar i grzywien.

Jest to ciąg dalszy realizacji kryminalnych wymierzonej w ostatnio rozbitą grupą przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu na terenie Polski znacznych ilości dopalaczy. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *