Przed samobójczym skokiem z X piętra

policjant uratowal samobojczynie

GDAŃSK. Na X piętrze budynku na Przymorzu zauważono młodą kobietę, której zachowanie wskazywało, że próbuje targnąć się na swoje życie. 24-letnia kobieta jest poszukiwana jako osoba zaginiona. Uratował ją policjant.

Komendant Komisariatu na Przymorzu wczoraj odnalazł zaginioną 24-latkę. Do mł. insp. Stanisława Grobelskiego, który szedł do pracy podeszła jedna z mieszkanek bloku i powiedziała, że po X piętrze budynku chodzi młoda kobieta, a jej zachowanie może wskazywać na to, że próbuje targnąć się na swoje życie. Policjant bez chwili wahania ruszył na pomoc i przekonał kobietę, by zeszła na dół. Okazało się, że 24- lata jest poszukiwana. Kobieta jest już pod opieką lekarzy.

Wczoraj ok. godz. 13.00 do mł. insp. Stanisława Grobelskiego, który szedł do pracy podeszła jedna z mieszkanek bloku. Powiedziała, że od kilku godzin po X piętrze chodzi młoda kobieta, a jej zachowanie może wskazywać na to, że chce targnąć się na swoje życie. Komendant komisariatu natychmiast ruszył w kierunku tej kobiety.

Tam na miejscu zaczął z nią rozmawiać i po pewnym czasie przekonał młodą kobietę do zejścia na dół. Jednocześnie od razu wezwano pogotowie ratunkowe. W międzyczasie okazało się, że 24-letnia kobieta jest poszukiwana jako osoba zaginiona. Dzień wcześniej rodzina zgłosiła, że nie powróciła ona do domu, nie wiedzą co się z nią dzieje i nie mają z nią żadnego kontaktu.

Kobietą zaopiekowali się ratownicy medyczni, którzy przewieźli ją do szpitala.

 

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *