Ranking TOP Restauracji z dowozem jedzenia w Polsce

top_restaurant_zdjecie ok

Pyszne.pl ogłosiło ranking TOP Restauracji z dowozem jedzenia w Polsce. Spośród ponad 3000 restauracji i blisko 300.000 opinii konsumentów wyłoniono najwyżej ocenianie restauracje w kraju.

Serwis Pyszne.pl przeprowadził ranking TOP Restauracji z dowozem jedzenia w Polsce. Dzięki podsumowaniu, miłośnicy dobrego jedzenia dowiedzą się, gdzie mogą zamówić potrawy, których jakość i oryginalność, gwarantują kulinarną podróż dla zmysłów w różne zakątki świata. Pyszne.pl zaprasza wszystkich koneserów smaków do zapoznania się z rankingiem i wyboru dań z ulubionej restauracji.
W rankingu na podstawie blisko 300.000 opinii konsumentów wyłoniono TOP 100 Restauracji w 7 kategoriach: Sushi, Kuchnia Włoska: Pizza, Kuchnia Włoska: Inne, Kuchnia Amerykańska, Kuchnia Polska, Kuchnia azjatycka, Kebab i kuchnia turecka. Lokale pochodzą z 33 miast. W rankingu królują Wrocław, Kraków i Warszawa, gdzie wyróżniono 10 i więcej restauracji. Tytułem najlepszej restauracji z dowozem jedzenia w Gdańsku została uhonorowana Pizzeria u Skrzypka Świętokrzyska. W jej menu znajdziemy klasyczne, włoskie pizze, świeże sałatki i makarony, domowe obiady, pierogi i naleśniki. Pełen ranking Top Restauracji dostępny jest tutaj: https://pyszne.pl/toprestauracje2014#top


– Ranking TOP Restauracji z dowozem jedzenia to zestawienie 100 restauracji, które cieszyły się największym uznaniem  wśród naszych klientów w 2014 roku. Usługa jedzenia z dostawą wymaga od restauracji dodatkowego zaangażowania – w pierwszej kolejności liczy się smak – jedzenie musi zostać odpowiednio zapakowane, aby zachować walory smakowe i temperaturę. Bardzo ważne jest także zarządzanie zamówieniami, aby jedzenie przyjechało na czas oraz kultura osobista dostawców
– mówi Arkadiusz Krupicz, Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Pyszne.pl. – Do ulubionych potraw zamawianych online w Polsce należą potrawy kuchni włoskiej – stanowią aż 65%  restauracji wyróżnionych w rankingu. Dużą popularnością cieszą się także dania kuchni azjatyckiej i polskiej. Dania naszej kuchni narodowej cieszą się największym zainteresowaniem w porze lunchu, kiedy zamówienia na Pyszne.pl składane są do biur – dodaje.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *