Premiera gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” w Empikach pomorskich

Wiedźmin 3. Dziki Gon (2)

POMORZE. W noc przed zaplanowaną na 19 maja br. światową premierą „Wiedźmina 3: Dziki Gon” w wybranych salonach Empik rozpocznie się nocna sprzedaż kolejnej, wyczekiwanej odsłony gry opartej na bestsellerowej prozie Andrzeja Sapkowskiego. Empik zaprasza do swoich salonów we wtorek, 19 maja, o godzinie 00:01.

Wiedźmin 3: Dziki Gon” to komputerowa gra fabularna, rozgrywająca się w fantastycznym świecie cyklu wiedźmińskiego, którego bohaterem jest Geralt z Rivii. Nieliniowa i pełna grozy opowieść jest osadzona w całkowicie otwartym świecie. Podejmowane przez graczy wybory mają swoje konsekwencje i wpływają na dalszy kształt rozgrywki. W Wiedźminie 3 gracz wciela się w głównego bohatera, Geralta z Rivii, i wyrusza w swoją największą podróż. W świecie nękanym wojną, pośród chaosu i intryg, grający będzie musiał stawić czoła kawalkadzie upiornych jeźdźców zwanych Dzikim Gonem.

W pudełku obok dysku Blu-raya (DVD w wersji PC) znajdą się także: oficjalna ścieżka dźwiękowa gry, stworzone przez twórców gry wydawnictwo „Świat Wiedźmina – Kompendium”, mapa świata gry, zestaw naklejek Wiedźmin 3 oraz kolekcjonerski rękaw ochronny do gry.

Gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon” to ponad 100 godzin rozgrywki łączącej trzymającą w napięciu intensywną fabułę z otwartym światem i nieograniczoną możliwością wyboru zadań pobocznych oraz sposobu ich realizacji. Trzecia odsłona popularnej serii cRPG, podobnie jak dwie poprzednie części, została wyprodukowana w studio CD Projekt RED.

Dla klientów, którzy dokonają zakupu gry Wiedźmin 3, Empik przewidział dodatkowe atrakcje. Klienci, którzy odwiedzą salony podczas nocnej sprzedaży otrzymają rabat -15% na książki Wiedźmin oraz niespodzianki: plakaty oraz smycze. Przez dwa tygodnie od daty premiery gry, wszyscy dokonujący jej zakupu otrzymają dodatkowe 500 punktów Payback.

Lista salonów Empik na POmorzui, w których będzie można premierowo kupić grę „Wiedźmin 3: Dziki Gon”:

  1. Elbląg Zielone Tarasy, ul.Teatralna 5 (CH Zielone Tarasy)

  2. Gdańsk Główny, ul. Podwale Grodzkie 8

  3. Gdynia Centrum, ul. Świętojańska 68

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *