Poszukiwany. Rozpoznajesz go? Groźby na działce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

GDAŃSK.  POLICJANCI POSZUKUJĄ OSOBY Z PORTRETU PAMIĘCIOWEGO. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie stosowania groźby bezprawnej wobec grupy osób z powodu ich przynależności etnicznej i rasowej.

Prokuratura Rejonowa Gdańsk – Śródmieście prowadzi śledztwo w sprawie stosowania groźby bezprawnej wobec grupy osób z powodu ich przynależności etnicznej i rasowej. Zdarzenie miało miejsce 11 maja br. na terenie działek przy ul. Uczniowskiej w Gdańsku. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub posiadają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją.

Prokuratura Rejonowa Gdańsk – Śródmieście prowadzi śledztwo w sprawie stosowania groźby bezprawnej wobec grupy osób z powodu ich przynależności etnicznej i rasowej. Zdarzenie miało miejsce 11 maja br. na terenie działek przy ul. Uczniowskiej w Gdańsku.

Nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem sprawców pracują policjanci z różnych pionów.

Jedną z osób biorących udział w zdarzeniu jest mężczyzna, którego portret publikujemy. Mężczyzna jest w wieku 25-30 lat, ma ok. 190 – 195 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego albo posiadają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod numerami telefonów 58 32-16-222 (całodobowo), 58 32-16-260 (w godzinach 7.00 – 15.00) lub pod numerami alarmowymi 997 i 112. (KWP)

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *