Poślizgiem wjechał w drzewo

Starogard Gd. - Wypadek Więckowy

STAROGARD GD. D wypadku drogowego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Więckowy. Kierowca forda jadąc drogą wojewódzką nr 224 stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Dzisiaj nad ranem dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 224 w miejscowości Więckowy. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Posterunku w Skarszewach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 35-letni kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło około godziny 6:40.

W wyniku wypadku mieszkaniec powiatu kościerskiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca forda był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prowadzenia pojazdów. Poranne przymrozki w połączeniu z opadami atmosferycznymi powodują znaczne utrudnienia na drogach. Dlatego warto zawsze dostosować prędkość do panujących warunków drogowych.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *