Po obserwacji adresu, namierzony wpadł w sidła

STAROGARD GD.  ZATRZYMANO POSZUKIWANEGO LISTEM  GOŃCZYM 31-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piasecznie w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione oszustwo.

Najbliższe pół roku spędzi w areszcie 31-latek, którego zatrzymali  kryminalni ze Starogardu Gd. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym  w celu odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności orzeczonej przez Sąd Rejonowy w Piasecznie za wcześniej popełnione oszustwo. Mieszkaniec Starogardu Gd. został zatrzymany pod koniec ubiegłego tygodnia.

Policjanci, którzy na co dzień zajmują ustalaniem miejsca pobytu osób zaginionych oraz zatrzymywaniem osób poszukiwanych od pewnego czasu obserwowali adres, pod którym miał przebywać poszukiwany listem gończym starogardzianin. Z ich ustaleń wynikało, że ścigany przez wymiar  sprawiedliwości mężczyzna przebywa obecnie na terenie Starogardu Gd.

Podczas prowadzonych w tej sprawie czynności kryminalni zauważyli  osobę odpowiadającą rysopisowi poszukiwanego. Mężczyzna został wylegitymowany, a po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że jest poszukiwany listem gończym.

31-latek został zatrzymany i doprowadzony do miejscowej komendy, skąd po sporządzeniu dokumentacji policjanci przekonwojowali go do aresztu śledczego.

Może zainteresuje Cię:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *